СЕКЦІЯ ВІРШОВАНО-ТЕАТРАЛЬНА

Одним з найкращих методів вивчення та поглиблення знань з польської мови є участь в віршовано-театральному гуртку. Відвідуючи заняття учні вдосконалюють читання, розуміння, практикують майстерність мовлення, пізнають літературну мову. Такі  заняття допомагають учням відчути мовленнєву специфіку польського народу.

Театр – це синтез багатьох мистецтв, тому в театральному гуртку є можливість виявити і розвинути різні сторони творчих здібностей дітей, сприяти їхньому розвитку.

Мета: вдосконалення вивчення польської мови та літератури, через гру в театрі, виховання естетично розвиненої особистості; розвиток акторських здібностей, сценічної культури мовлення; формування у вихованців театральної культури як важливої невід’ємної частини їхньої духовної культури.

 

Театральний гурток ставить перед собою наступні завдання:

  • поглиблення  та вдосконалення знань з польської мови та літератури
  • вдосконалення вмінь інтерпретації віршів і прози.
  • стимуляція до позитивної самооцінки і самоудосконалення
  • розвиток вміння вираження свого світобачення і імпровізаційних здібностей  учасників.
  • розвиток уяви, рухової і мовної експресії, вдосконалення голосу, дикції
  • розвиток інтелекту також впровадження до свідомого одержання мистецтва

 

Впродовж року учасники театрального гуртка отримують знання з польської літератури, культури та традиції польського народу, осягають теорію театрального мистецтва, беруть участь в декламаторських конкурсах також міжнародних театральних фестивалях, що відбуваються на території  України та Польщі. Беруть участь в різних театральних майстер класах,  які проводять актори театру та теоретичні спеціалісти з Польщі.